Напрямки діяльності групи компаній

Напрямки діяльності групи компаній


РОСЛИННИЦТВО

Ми піклуємося про землю. Усвідомлюємо, наскільки важливо поставити ґрунт і його родючість на перше місце в нашій роботі. Адже в планах компанії працювати на цих ґрунтах десятки років, тож на нас – відповідальність не лише за збереження земель у гарному стані для майбутніх поколінь, але й за поліпшення їхньої якості всіма можливими способами.

ПОСЛУГИ

Елеватор ТОВ «Куликівське ХПП», що входить до групи компаній «Грано Груп», надає повний спектр послуг із приймання, доробки, зберігання та відвантаження зернових і олійних культур фермерам, сільськогосподарським підприємствам і комерційним структурам. Для нас важливо, щоб послугами підприємства могли скористатися не тільки великі постачальники, а й невеликі одноосібні господарства.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Завдяки діяльності Благодійного фонду «Рідне Грано» ми стали ближчими до кожної сільської ради, в якій працюємо, до кожного пайовика. У компанії є розуміння, що земля, яку ми обробляємо, належить людям, які все життя працювали на ній. І те, що ми її орендуємо, – велика честь для нас. «Рідне Грано» в міру своїх можливостей підтримує ініціативи, які йдуть від сільських рад, допомагаючи в ремонті ФАПів, шкіл, садочків, клубів, церков, доріг, організації благоустрою сіл.