Команда «Грано Груп» зайняла ІІІ місце в чемпіонаті Farm Foresight

Команда «Грано Груп» зайняла ІІІ місце в чемпіонаті Farm Foresight

Зимовий період у сільському господарстві – найкраща пора для отримання нових професійних знань. Тому наші агрономи, землевпорядники та юристи витрачали цей час із користю. Працівники «Грано Груп» відвідали семінар компанії ALFA Smart Agro на тему: «Сила розумних рішень у захисті рослин». Дізналися, які саме характеристики того чи іншого продукту забезпечують його правильну роботу, побачили, як відбувається лабораторна перевірка якості ЗЗР, і вивчили досвід конкретних господарств, які формують системи захисту на основі препаратів ALFA Smart Agro.

Також брали участь у зимовій конференції від «Суффле Агро Україна 2019» на тему: «Живлення та захист ячменю та пшениці».

Відвідали практичний тренінг для користувачів системи Cropio, де дізналися про особливості використання тієї чи іншої функції системи та ознайомилися з безпосереднім застосуванням системи Cropio. Практичний семінар, який проходив за ініціативи компанії «КВС Україна», був присвячений особливостям технологій вирощування озимого ріпаку та озимих зернових культур.

Ще наші хлопці та дівчата з аграрної та земельної команди взяли участь у Першому зимовому чемпіонаті аграрного бізнес-моделювання від FarmForesight і Latifundist.com. Загальна кількість команд з усієї України становила два десятки. Команда гідно боролася за честь компанії «Грано Груп» і посіла почесне четверте місце. Віримо, що наступного року перемога буде за нами.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *